O mnie

Dieta indywidualna Łomża Karol Kojro

Nazywam się

Karol Kojro

Jestem pasjonatem dietetyki, dietetyki klinicznej, zdrowego i aktywnego trybu życia. W moim kręgu zainteresowań jest również biohacking, genetyka, epigenetyka.

Wiem jak ważne jest rozmowa oraz poświęcanie uwagi podopiecznemu oraz wsparcie w osiągnięciu celu Dlatego dam Ci narzędzia oraz cenne informacje które wdrożone i przestrzegane staną się Twoim nawykiem.

Pomagam swoim podopiecznym odzyskać zdrowie, energię, samopoczucie oraz sylwetkę. Wesprę Cię w uporaniu się z takimi jednostkami chorobowymi jak: nadwaga, cukrzyca, insulinooporność, zaburzenia pracy tarczycy, jelit, ale również doradztwo żywieniowe i suplementacyjne kobiet w ciąży.

Oprócz nawyków żywieniowych zwracam szczególną uwagę na styl życia podopiecznego – rytm dobowy, jakość snu, aktywność fizyczną, rodzaj pracy, poziom stresorów, relację z innymi oraz czas dla siebie w ciągu dnia.

Praca dietetyka jest moją największą pasją oraz sposobem na życie. Codziennie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności studiując fachową literaturę, uczestnicząc w szkoleniach, webinarach czy konferencjach.

Jestem absolwentem dwóch uczelni wyższych. Tytuł inżyniera na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ukończyłem na PWSiIP w Łomży. Tytuł magistra na kierunku Żywienie Człowieka i Ocena Żywności obroniłem na SGGW w Warszawie.

Prywatnie w moich kręgach zainteresowań są wyścigi samochodowe, historia, geopolityka, wędkarstwo.

Jeśli to czytasz do serdecznie witam Cię na pokładzie mojej pasji. Jestem pewny, że znajdziesz tu treści które zmotywują Cię do podążania ściążką FIT.